3,175mm, 22x3,175x45, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui
Kodas
SFMP3175-22


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
17 vnt.
3,175mm, 22x3,175x45, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui
3,175mm, 22x3,175x45, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui
| Kodas | SFMP3175-22 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 3.175 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Acija | Ne |

Jungtis