3.175mm, 8x3,175x38, Z-2, Freza radiusinė kietmetalinė
Kodas
SBB3175-8


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
8,47 € 7,00 €
Vilnius Stock 1 day
8 vnt.
3.175mm, 8x3,175x38, Z-2, Freza radiusinė kietmetalinė
3.175mm, 8x3,175x38, Z-2, Freza radiusinė kietmetalinė
| Kodas | SBB3175-8 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 3.175 |
| Pjaunanti dalis | 8 mm |
| Maksimalus Gylis | 8 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R1.60 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis