3.175mm, 22x3.175x45, Freza rombiniu raštu, CTM-D3175-22
Kodas
CTM-D3175-22
9,68 € 8,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
3.175mm, 22x3.175x45, Freza rombiniu raštu, CTM-D3175-22
3.175mm, 22x3.175x45, Freza rombiniu raštu, CTM-D3175-22
| Kodas | CTM-D3175-22 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Anglies Pluoštas |
| Pritaikymas | HPL, CFRP, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 3.175 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Plunksnos | MULTIFLUTS |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis