3.175mm, 12x3.175x38, DJTOL, Kietmetalinė freza su daug dantukų
Kodas
AST312


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 vnt.
3.175mm, 12x3.175x38, DJTOL, Kietmetalinė freza su daug dantukų
3.175mm, 12x3.175x38, DJTOL, Kietmetalinė freza su daug dantukų
| Kodas | AST312 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Paskirtis | Anglies Pluoštas |
| Pritaikymas | CFRP, Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 3.175 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 12 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis