2mm, 8x3,175x38 Z-1 Freza kietmetalinė drožlė į apačia, CARBIDEN
Kodas
SFDC2-8
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
7 vnt.
2mm, 8x3,175x38 Z-1 Freza kietmetalinė drožlė į apačia, CARBIDEN
2mm, 8x3,175x38 Z-1 Freza kietmetalinė drožlė į apačia, CARBIDEN
| Kodas | SFDC2-8 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 2.00 |
| Pjaunanti dalis | 8 mm |
| Maksimalus Gylis | 8 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | SFDC |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis