2mm, 15x3.175x38, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui
Kodas
SFMP2-15
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 1 tik
2mm, 15x3.175x38, Z-1, Freza kietmetalinė plastiko frezavimui, SFMP2-15
2mm, 15x3.175x38, Z-1, Freza kietmetalinė plastiko frezavimui, SFMP2-15
| Kodas | SFMP2-15 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 2.00 |
| Pjaunanti dalis | 15 mm |
| Maksimalus Gylis | 15 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis