2mm, 10x3,175x38 Freza rombiniu raštu, tekstolitui, CARBIDEN
Kodas
CTM-D2-10
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
2mm, 10x3,175x38 Freza rombiniu raštu, tekstolitui, CARBIDEN
2mm, 10x3,175x38 Freza rombiniu raštu, tekstolitui, CARBIDEN
| Kodas | CTM-D2-10 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Anglies Pluoštas |
| Pritaikymas | HPL, CFRP, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 2.00 |
| Pjaunanti dalis | 10 mm |
| Maksimalus Gylis | 10 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | MULTIFLUTS |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis