2-4 1/2UNC, T7363D29, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN351, 2B
Kodas
T7363D29
936,48 € 773,95 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
2-4 1/2UNC, T7363D29, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN351, 2B
2-4 1/2UNC, T7363D29, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN351, 2B
| Kodas | T7363D29 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus, Aliuminis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Sriegio standartas | UNC |
| Sriegio nominalas | UNC 2" - 4 1/2 |
| Laikiklis įrankiui | 40 mm |
| Bendras Ilgis | 180 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | Rankiniai sriegikliai |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Acija | Ne |



Jungtis