19mm, S-12 L-57 Freza su kietmetalio plokštele rankenėlių frezavimui
Kodas
E116.190.R
89,18 € 73,70 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 5d.. Užklausti prieš užsakant.
19mm, S-12 L-57 Freza su kietmetalio plokštele rankenėlių frezavimui
19mm, S-12 L-57 Freza su kietmetalio plokštele rankenėlių frezavimui
| Kodas | E116.190.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 19.00 |
| Pjaunanti dalis | 19 mm |
| Maksimalus Gylis | 19 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 57 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R5 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis