18mm, 72x18x120 Z-4, freza, medienos greitai švariam frezavimui
Kodas
V404.180.072.120
166,01 € 137,20 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
18mm, 72x18x120 Z-4, freza, medienos greitai švariam frezavimui
18mm, 72x18x120 Z-4, freza, medienos greitai švariam frezavimui
| Kodas | V404.180.072.120 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 18.00 |
| Pjaunanti dalis | 72 mm |
| Maksimalus Gylis | 72 mm |
| Laikiklis įrankiui | 18 mm |
| Bendras Ilgis | 120 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis