16mm, 42x16x90, Z-2+2 Kompresinė kietmetalio freza su danga, faneros, frezavimui
Kodas
V802.160.042.090XB
171,82 € 142,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
16mm, 42x16x90, Z-2+2 Kompresinė kietmetalio freza su danga, faneros, frezavimui
16mm, 42x16x90, Z-2+2 Kompresinė kietmetalio freza su danga, faneros, frezavimui
| Kodas | V802.160.042.090XB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Fanera |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | DLC juoda |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 42 mm |
| Maksimalus Gylis | 42 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 90 mm |
| Plunksnos | 2+2 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis