14mm, 26x12x83x4, Freza DIN844, HSSPM, TiAlN, YG-1, GA938140
Kodas
GA938140
62,34 € 51,52 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
40 vnt.
14mm, 26x12x83x4, Freza DIN844, HSSPM, TiAlN, YG-1, GA938140
14mm, 26x12x83x4, Freza DIN844, HSSPM, TiAlN, YG-1, GA938140
| Kodas | GA938140 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plastmasė, Titano Lydiniai, Plienas |
| Padengimas | TIALN |
| Diametras | 14.00 |
| Pjaunanti dalis | 26 mm |
| Maksimalus Gylis | 26 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 83 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HSSPM |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS-PM |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Darbo vaizdas | Pečių frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis