14x26x12x83mmx3, freza aliuminiui, HSS-Co8, DIN844, YG1, E2755140
Kodas
E2755140
62,45 € 51,61 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
3 vnt.
14x26x12x83mmx3, freza aliuminiui, HSS-Co8, DIN844, YG1, E2755140
14x26x12x83mmx3, freza aliuminiui, HSS-Co8, DIN844, YG1, E2755140
| Kodas | E2755140 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Plastmasė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 14.00 |
| Pjaunanti dalis | 26 mm |
| Maksimalus Gylis | 26 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 83 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSCo |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Darbo vaizdas | Pečių frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis