14 x 26 x 12 x 83mm, Z2, freza, HSSCo8, DIN884, aliuminiui, YG1, E2464140
Kodas
E2464140
35,65 € 29,46 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
23 vnt.
14 x 26 x 12 x 83mm, Z2, freza, HSSCo8, DIN884, aliuminiui, YG1, E2464140
14 x 26 x 12 x 83mm, Z2, freza, HSSCo8, DIN884, aliuminiui, YG1, E2464140
| Kodas | E2464140 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Plastmasė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 14.00 |
| Pjaunanti dalis | 26 mm |
| Maksimalus Gylis | 26 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 83 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis