14,5 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, freza plienui, HSS-Co8 TiAlN, DIN844, YG1, EQ751145
Kodas
EQ751145
56,17 € 46,42 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
4 vnt.
14,5 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, freza plienui, HSS-Co8 TiAlN, DIN844, YG1, EQ751145
14,5 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, freza plienui, HSS-Co8 TiAlN, DIN844, YG1, EQ751145
| Kodas | EQ751145 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus |
| Padengimas | Su Danga |
| Diametras | 14.50 |
| Pjaunanti dalis | 26 mm |
| Maksimalus Gylis | 26 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 83 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSCo |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Darbo vaizdas | Pečių frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis