12mm, x 12 x 32 x 75, Freza kietmetalio, poliruota skirta švariam frezavimui, CARBIDEN
Kodas
5111200
77,94 € 64,41 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 21d.. Užklausti prieš užsakant.
12mm, x 12 x 32 x 75, Freza kietmetalio, poliruota skirta švariam frezavimui, CARBIDEN
12mm, x 12 x 32 x 75, Freza kietmetalio, poliruota skirta švariam frezavimui, CARBIDEN
| Kodas | 5111200 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plastmasė |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Plastmasė, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 32 mm |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis