12mm, 52x12x100 Z-3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
Kodas
V303.120.052.100
66,55 € 55,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
12mm, 52x12x100 Z-3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
12mm, 52x12x100 Z-3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
| Kodas | V303.120.052.100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 52 mm |
| Maksimalus Gylis | 52 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |



Jungtis