12mm, 32x12x90, Z-3 Kietmetalio freza medienos frezavimui negatyvi
Kodas
V303.120.032.090N


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
60,26 € 49,80 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
12mm, 32x12x90, Z-3 Kietmetalio freza medienos frezavimui negatyvi
12mm, 32x12x90, Z-3 Kietmetalio freza medienos frezavimui negatyvi
| Kodas | V303.120.032.090N |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 32 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 90 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis