12mm, 32x12x80 Z-4, freza, medienos greitai švariam frezavimui
Kodas
V404.120.032.080


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
82,04 € 67,80 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
12mm, 32x12x80 Z-4, freza, medienos greitai švariam frezavimui
12mm, 32x12x80 Z-4, freza, medienos greitai švariam frezavimui
| Kodas | V404.120.032.080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 32 mm |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 80 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis