10mm, freza, skirta medienos frezavimui, ONSRUD, 52-416
Kodas
52-416
107,69 € 89,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
10mm, freza, skirta medienos frezavimui, ONSRUD, 52-416
10mm, freza, skirta medienos frezavimui, ONSRUD, 52-416
| Kodas | 52-416 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | ONSRUD |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 35 mm |
| Maksimalus Gylis | 35 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 76 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Acija | Ne |



Jungtis