10mm, 52x10x100 Z-3, Kietmetalio freza, medienos švariam frezavimui
Kodas
V301.100.052.100


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
54,69 € 45,20 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 1 tik
10mm, 52x10x100 Z-3, Kietmetalio freza, medienos švariam frezavimui
10mm, 52x10x100 Z-3, Kietmetalio freza, medienos švariam frezavimui
| Kodas | V301.100.052.100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 52 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Griovelio frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis