1.5mm, 8x3,175x38, Z-2, Freza radiusinė kietmetalinė, medienai, SBB1.5-8
Kodas
SBB15-8


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
7,26 € 6,00 €
Vilnius Stock 1 day
8 vnt.
1.5mm, 8x3,175x38, Z-2, Freza radiusinė kietmetalinė, medienai, SBB1.5-8
1.5mm, 8x3,175x38, Z-2, Freza radiusinė kietmetalinė, medienai, SBB1.5-8
| Kodas | SBB15-8 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Padengimas | Be Dangos |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 7 mm |
| Maksimalus Gylis | 7 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R1 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Darbo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Serija | NO |
| Acija | Ne |

Jungtis