1x1/8-7UNC, T7363829, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN351, 2B
Kodas
T7363829
236,87 € 195,76 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
5 vnt.
1x1/8-7UNC, T7363829, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN351, 2B
1x1/8-7UNC, T7363829, YG-1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN351, 2B
| Kodas | T7363829 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus, Aliuminis |
| Padengimas | Be Dangos |
| Sriegio standartas | UNC |
| Sriegio nominalas | UNC 1" 1/8 |
| Laikiklis įrankiui | 22 mm |
| Bendras Ilgis | 125 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | Rankiniai sriegikliai |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Acija | Ne |



Jungtis